Informácie na stránke

Glamoda je nová verzia online nakupovania. Na jednej stránke sme spojili ponuky desiatok obchodov. Každý deň sa na našej webovej stránke objavujú nové produkty. Glamoda bola vytvorená tak, aby ste mohli nájsť to, čo chcete a čo sa vám páči.

Osobné odporúčania

Glamoda pristupuje ku každému zákazníkovi individuálne a pomáha návštevníkom stránky pri výbere produktov. Na základe analýzy štatistík vášho účtu vám Glamoda poskytne personalizované odporúčania, tipy a triky.

Upozornenia na zľavy

Zaregistrujte sa na stránke a dostávajte pravidelné e-mailové správy o zľavách a výpredajoch z najobľúbenejších internetových obchodov. Nezmeškajte propagačné akcie a využite svoje nákupy naplno.

Pohodlné vyhľadávanie

Jednoduchý dizajn a intuitívne vyhľadávanie vám umožnia nájsť ten správny produkt za niekoľko minút. Tipy a automatické dokončovanie vám pomôžu rýchlo sformulovať požiadavku a vyhnúť sa chybám a preklepom.

Inteligentný systém filtrovania

Na okne si môžete jednoducho vybrať niečo požadovanej farby, štýlu, dekoru a značky. Dobre navrhnutý systém filtrovania katalógu vám umožní okamžite zoradiť výrobky podľa požadovaného atribútu.