Ako objednať

Glamoda nie je maloobchodný predajca, ale poskytuje len prístup k ponukám desiatok overených internetových obchodov. Konečnú objednávku teda môžete uskutočniť na webovej stránke partnerského obchodu. 

Glamoda robí nakupovanie pohodlnejším, výhodnejším a jednoduchším. Pohodlný systém filtrovania na našej stránke vám pomôže rýchlo nájsť ten správny výrobok. Kliknutím na obrázok výrobku budete presmerovaní na webovú stránku obchodu, z ktorej sme získali informácie o výrobku.

Postup objednávania na rôznych stránkach sa môže líšiť. Platba za tovar sa uskutočňuje podľa pravidiel vybraného internetového obchodu. 

Aké sú dodacie podmienky?

Dodacie podmienky, spôsoby doručenia a spôsoby platby sa môžu v jednotlivých internetových obchodoch líšiť. Odpovede na svoje otázky nájdete v tematických sekciách jednotlivých obchodov alebo sa môžete obrátiť na zákaznícky servis obchodu.

Ako sa môžem informovať o dostupnosti tovaru?

Dostupnosť určitej veľkosti oblečenia alebo obuvi si môžete overiť na partnerskej stránke, na ktorú vás Glamoda presmerovala pri výbere tovaru. Pre operatívne sledovanie nových prírastkov v internetovom obchode, zmien cien, dostupnosti zliav sa zaregistrujte na webovej stránke Glamoda. Pridaním zaujímavých položiek do obľúbených položiek budete dostávať e-mailové upozornenia o nich.